Single strategie :-)

23. 03. 2009 | Single strategie pro ženy s humorem...

Upozornění:

Při čtení tohoto článku se u vás mohou vyskytnout následující pocity:

 • budete nadávat jako špaček, vykřikovat do ticha své ložničky, že autorka je BLB a ptát se do skla své knihovny jak je možné, že někdo, kdo je vdaný, může psát rady pro osamocené
 • budete se usmívat, čtení si užívat, pít přitom anglický čaj s mlékem nebo kávu nebo pivo či snad víno a nebo také whisky a pak se svalíte na postel či pod postel právě podle toho, co pijete

volba je na vás :-)

 

SINGLE STRATEGIE PRO ŽENY SE SMYSLEM PRO HUMOR aneb Zůstat věčně sama?

Cítíte se samy. Jste samy.
Jste samy i přes to, že se vám mužští líbí a přála byste si jednoho takového mít jenom pro sebe (v ložnici, u stolu, u oltáře, u porodu a kdovíkde ještě)?

Pak je někde chyba.

 

Kapitola první. Chyba největší:


Nevíte vlastně ani pořádně, co to chlap je.
Proberme si tedy základní pojem, abychom si ujasnily o co to vlastně usilujete.

Co je to muž?

Muž - mužskej, borec, kolík, frajer, řízek, týpek, ... chlap.

CHLAP je ve světle Darwinovy evoluční teorie oním dlouho hledaným vývojovým mezičlánkem mezi opicí a ženou. Vyznačuje se výraznějším ochlupením, v posledních desetiletích postupující módou depilací ovšem umně skrývaným. Stavba těla je robustnější než u ženy, na rozdíl od ní má pět končetin. Pátá končetina je silně zakrnělá, vykazuje však pozoruhodné vlastnosti, pomocí nichž je schopen působit rozkoš a plnit rozmnožovací funkce. Míra kultivovanosti chlapa je podstatně nižší než u ženy, spory řeší se zatnutými pěstmi a slovní rozepře odcházením či urážením se. V soukromí se projevuje jako velmi špatně domestifikovatelné zvíře. Od ženy se odlišuje zejména mírou touhy po moci.

My - ženy JEJ však milujeme. Povětšinou :-o

 

Kapitola druhá. Pár tipů pro ty, které už nevědí kudy kam :-)

 

 • Berte svůj "single stav" jako dočasný. NIKDY neříkejte - no, já už jsem to vzdala... stejně nikoho nenajdu.
 • Neskočte hned na každého, kdo se vám zamlouvá. Ušetříte si spoustu malých zklamání, protože chlap z "one night stand“"vás prostě bude brát jako příjemný (či méně příjemný) a v lepším případě občasný sexuální zákuseček. A nebo - a to je častější - zůstane tím chlapem z "one night stand"  a už vám prostě nezavolá. To sebevědomí rozhodně nezvedne, co?
 • Naopak - dejte šanci třeba někomu, kdo do vás už dlouho "hučí", vám ale připadá nezajímavý. Dejte mu šanci a běžte s ním na tu kávu, na kterou vás už potřetí zve, třeba se z něj vyklube skvělý společník a později i něžný milenec, který se přerodí v pozorného manžela. Znám nejeden případ, kdy se kamarádka ošklíbala nad tím mužským odvedle a po dvou měsících mi pak nadšeně sdělovala, že on je vlastně ten pravý a ona je tak hloupá, že si toho napoprvé nevšimla.
 • Vzhůru do nových přátelských svazků. Pokud setrváváte stále jen mezi svými (těmi, kteří vás obklopují už desítky let) a váš čas naplňujete aktivitami ryze ženskými, pak je tu velmi nízká pravděpodobnost, že se ve vašem zorném poli objeví ten pravý s velkým P (nemyslím tím velký Penis :-)))
 • Zařiďte si svůj byteček s láskou a naplňte jej věcmi, které vám dělají hezky na duši, ať máte aspoň svůj vlastní milý přístav, ve kterém si můžete v tichu nebo při poslouchání své oblíbené hudby dočasně léčit svoje bolístky osamělosti.
 • Hurá na nové koníčky! Najděte něco, co vám rozšíří obzory a kde je šance seznámit se s novým mužským. Co takhle začít se zajímat třeba o lukostřelbu, jízdu na koni nebo, že by golf?
 • Buďte sexy! - vypracujte si vlastní sexy strategii.
 • Buďte cool! Vyviňte svůj vlastní styl. V oblékání i chování. Nekřečujte :-). Pokud budete ve vztahu k okolí vystupovat uvolněně a s nadhledem a k tomu ještě přidáte úsměv, pak mužské kolem sebe jistě zaujmete.
 • Buďte in, ale všeho s mírou. Pobíhat v pětačtyřiceti v mini sukýnce s kanýrky a růžovém tričenku, na které stojí zlatě napsáno 'I am sweet doll,' není zrovna to pravé ořechové. Stejně pitomě budete ovšem vypadat v šestnácti s velkým večerním líčením v pravé poledne na ulici.
 • Nezanedbávejte se. To by bylo to nejhorší, co byste mohly udělat. Zanevřít na svět, na všechny a na všechno, hlavně na mužský. V tesilových kalhotách s vyboulenými koleny tedy skutečně nemáte šanci. A přestaňte si říkat, že přírodní krása je váš největší dar, zvláště, když vám táhne na padesát. Kolik už bylo napsáno o tom, aby se ženy čas od času samy rozmazlovaly a dopřály si pravidelné kosmetiky, kadeřníky a sem tam si koupily nějaké ty krásné svetříky.
 • Slevte nároky, holky! Okolí tvrdí, že jste atraktivní, příjemná a chytrá. Jenomže ten Pravý stále NIKDE. Pokud budete ještě i ve třiačtyřiceti hledat muže bezdětného, tělesně urostlého, s krásným tělem, pohledným obličejem, titulem JUDr. či MUDr., věrného, inteligentního, výřečného a vtipného, milovníka sportu i kultury a vlastníka firmy, rodinné vily, rozsáhlého vozového parku a několika tučných kont, pak vám radím: Slevte nároky! Neznamená to samozřejmě nalepit se na prvního bezdomovce, který vám usne u domovních popelnic, ale střízlivě zhodnotit své vyhlídky.

 

Dvanáctá rada babky kořenářky: Zamilovala jste se do ženáče? Přebrat nebo nepřebrat?

Nepřebrat! Já vám radím nepřebrat, jednak už to není moderní a zvláště tím na sebe upozorníte okolí, které tyto poklesky charakteru citlivě vnímá. Budete sice pro všechny stále ještě ta milá a sympatická (pokud ovšem jste :-)), ale bezcharakterní, ...budete TA, která ukradla otce dětem, zničila lety ověřený vztah, je bez skrupulí a je mistryní v egoismu. To však neznamená, že svou vytouženou potenciální polovičku budete zcela ignorovat. Dejte jí nenápadně najevo, že je to on, kterého obdivujete a pokud se váš žhavý pohled setká na druhé straně se stejně žhavým, pak si nejprve vyjasněte, že vy hledáte partnera pro život a ne jen povrchního milence na sex a že pokud on má manželství v háji, jak tvrdí, ať si nejdříve svůj vztah vyřeší, vy do té doby zůstanete kulantně opodál, mlsně koukajíc.

Pokud přistoupíte na variantu "napřed milenka"... může se vám stát, že si sice pár měsíců užijete nádherného milostného vztahu a skvělého sexu, ale pak léta budete trpět a usínat sama a ten váš bude opět s manželkou, přestože vám přece v neděli už po desáté slíbil, že se ROZHODNĚ rozvede. Po 3, 5, 12 letech těchto "druhých houslí" vám definitivně dojde trpělivost a vy svého "kdysi vysněného" opustíte. V té době již budete staré, zatrpklé a nepoužitelné pro jakýkoliv smysluplný vztah a to díky vaší dlouholeté frustraci.

 

Balíček poslední pomoci. (pouze pro zoufalé :-))

 

 • Ještě jednou se pořádně rozhlédněte kolem sebe.
 • Kupte si štěně. Musí to být nějaká výjimečně ošklivá rasa nebo rasa, která na sebe poutá pozornost . S perfektně stavěným, čítankovým štěnětem německého ovčáka moc neuspějete. Kupte si čínského naháče, anglického buldoka nebo ještě lépe francouzského buldočka či faraónského psa. To je "balící fígl č. 1".
 • Netravte mnoho času se zamilovaným párkem, byť by to byli vaši přátelé, bolí to!
 • Zcela změňte image.
 • Cestujte.
 • Změňte zaměstnání.
 • Přestěhujte se.
 • Nelitujte se.
 • Pořiďte si otroka!
 • Sylva Lauerová. Photo: Karel Losenicky, Milano. Styling: OLO Dressing. Make-Up: G.G., Milano.
Facebook Sylva Lauerová
Instagram Sylva Lauerová