Experimentální atlas mužů

Experimentální atlas mužů

Toho doma nechci! ... aneb vyhněte se osudovému omylu. Neulovili jste náhodou do své domácí sbírky smrtelně jedovatý exemplář?

V identifikaci partnerů, které u rodinného krbu rozhodně nepotřebujete, vám pomůže EXPERIMENTÁLNÍ ATLAS MUŽŮ – vtipná, odvážná a genderově odvázaná kniha, jejíž autorkou je spisovatelka, o které se říká, že se nebojí žádných tabu.

Sylva Lauerová, mající na svém literárním kontě řadu bestsellerů (Hračka, Sexy strategie, Jumaroro), připravila ve spolupráci s nakladatelstvím CPress z mediální skupiny ALBATROS publikaci, která zcela vybočuje ze zažitých konvencí.

Bohatě ilustrovaný EXPERIMENTÁLNÍ ATLAS MUŽŮ vám v rámci devíti čeledí nabídne několik desítek druhů mužů vyskytujících se na našem území. Zjistíte, jak poznat Skuhravce hypochondrického, odhalíte triky Pijavce zásuvkovitého, seznámíte se s kriticky ohroženými druhy, jako je Hodník věrný a Výjimečník charakterní, a neodoláte Blahobytníku množivému. Po přečtení této knihy už nikdy nesednete na lep Spořiči drastickému a obloukem se vyhnete například Rypákovci řevnivému. A hlavně – budete se bavit!

Kniha úspěšně parodující vědeckou publikaci se zaměřuje na výskyt a signifikantní rysy zkoumaných endemických druhů mužů a chovatelkám či chovatelům poskytuje cenné rady pro domácí péči.

Není pochyb, že EXPERIMENTÁLNÍ ATLAS MUŽŮ bude skvělým dárkem nejen mezi ženami, které v něm naleznou své drahé polovičky, vysněné partnery či nepovedené ex-partnery, ale i dárkem pro muže se smyslem pro humor a nadsázku.

Autorem ilustrací je přední český kreslíř Tomáš Kučerovský.

EXPERIMENTÁLNÍ ATLAS MUŽŮ jek dispozici na pultech všech větších knihkupectví v ČR. Žádejte jej u svých knihkupců, např. v síti knihkupectví Kanzelsberger, knihkupectví Academia a v internetových knihkupectvích.

Knihu lze zakoupit například zde.

Facebook Sylva Lauerová
Instagram Sylva Lauerová