Nacházíte se:

SEXY strategie

Sylva Lauerová: SEXY strategie

SEXY strategie je kniha napsaná ženou pro ženy

SEXY strategie

Pro ženy se smyslem pro humor

SEXY strategie je kniha napsaná ženou pro ženy. Je humornou výzvou, zábavným čtením a přátelským dialogem. Mohlo by se zdát, že je pouhým manuálem ke zvýšení sexuální přitažlivosti. Omyl!

SEXY strategie s nadsázkou a humorem odkrývá i ta nejtajnější zákoutí ženského světa. Seznamuje s názory a přáními současné moderní ženy, představuje pilíře novodobých namlouvacích taktik a doporučuje hned celou řádku rafinovaných triků, které vedou k srdci „toho pravého“ nebo pomohou pečovat o kvalitní dlouhodobý vztah.

SEXY strategie je určena všem věkovým kategoriím, najdete v ní atraktivní témata od problémů současné singl ženy přes sexuální idoly náctiletých až po zpochybnění mýtu asexuálního stáří. V Experimentálním atlasu mužů si vyhledáte, zda náhodou nežijete se svalovcem tupým nebo spořičem drastickým, budete přesně vědět, co očekávat od ženy predátorky, odhalíte starosti zlatokopek a zjistíte, jestli třeba netrpíte nemocí Popelky či syndromem příliš krásných žen.

SEXY strategie vám poutavou formou nabídne cestu nejenom k dokonalému sexappealu, ale i k vám samým, k vaší vnitřní kráse a k nalezení vlastní hodnoty.

„Takových energetických injekcí, jako je SEXY strategie Sylvy Lauerové, není nikdy dost!“

(Radka Mothejzíková, šéfredaktorka Kultura21.cz)

„Lauerová je vizionář. Je nekompromisně upřímná a jde do hloubky věci!“

(Barbora Šťastná, šéfredaktorka Moje Psychologie)

SEXY strategie k dispozici na pultech všech větších knihkupectví v ČR. Žádejte jej u svých knihkupců, např. v síti knihkupectví NeoLUXOR, Kanzelsberger a v internetových knihkupectvích, např.:

Koupit knihu

Facebook Sylva Lauerová
Instagram Sylva Lauerová