Nacházíte se:

Jumaroro

Sylva Lauerová: Jumaroro

Kniha s tajemným názvem JUMARORO je třetím románem (a v pořadí již pátým titulem) kontroverzní české spisovatelky Sylvy Lauerové.

Mystický příběh s detektivní zápletkou v sobě spojuje prvky napětí a exotiku prostředí amazonského deštného pralesa. Sylva Lauerová tentokrát nabízí svým příznivcům knihu, která nadchne širokou čtenářskou veřejnost - nejen zápletkou s překvapivým vyústěním, ale také dynamickým literárním stylem, který je dnes již pro Sylvu Lauerovou typický.

ANOTACE KNIHY:

Karolína se vydává na dobrodružnou cestu do Jižní Ameriky, aniž by tušila, co přesně ji čeká. Její přítel Lukáš se nevrátil z dovolené a pátrání po jeho stopách hlavní hrdinku zavede až do brazilského deštného pralesa. V exotickém prostředí povodí amazonské delty se odehrává téměř mystický příběh s překvapivým vyvrcholením. Román Jumaroro v sobě spojuje napětí, exotikua tajemno.
S postupujícím dějem před čtenářem vyvstává spousta otázek, stupňuje se jeho představivost, zvědavost a očekávání, stejně jako pocit čehosi nepojmenovatelného, aby se mu ve finále zatajil dech, když na své otázky získá odpověď.

Jumaroro je kniha, na kterou čekají všichni příznivci Sylvy Lauerové, nejkontroverznější osobnosti české literární scény. Třetí próza (a v pořadí již pátý titul) české spisovatelky a básnířky je věnována „všem zvědavým“.

Publishing: van Aspen, s.r.o., 2011, Copyright: Sylva Lauerová, 2011.
ISBN 978-80-904933-0-8
248 stran

Elektronické verze knihy ve všech formátech jsou k dispozici například na:

Palmknihy

Martinus

Kosmas

Mysteriózní román Jumaroro je k dispozici na pultech všech větších knihkupectví v ČR. Žádejte jej u svých knihkupců, např. v síti knihkupectví NeoLUXOR, Kanzelsberger a v internetových knihkupectvích, např. KNIHCENTRUM.CZ.

Facebook Sylva Lauerová
Instagram Sylva Lauerová