Nacházíte se:

Runy

Runy

Výklad RUN opět zahájen!

Runy ke mně mluví už mnoho let. Ze všech výkladových systémů se mnou hovoří nejsrozumitelněji. Dávají mi přesné odpovědi na mé otázky a vystihují podstatu problému. Obracím se k nim v okamžicích, kdy potřebuji vysvětlit věci, které jsou skryty, kdy se děje něco, čemu dost dobře nerozumím a kdy se chci dozvědět, co mám a mohu očekávat.

Dosud jsem vykládala jen přátelům a těm, kteří mě poprosili o pomoc a radu. Ti z vás, kteří četli některé z mých knih, vědí, že s těmito systémy pracuji už velmi dlouho.

Jak postupovat:

1. Vyplňte do kontaktního formuláře svůj email, spojím se s Vámi a zašlu číslo bankovního spojení. Výklad je zpoplatněn částkou 1 000 Kč, slovy pětsetkorun českých. Jako variabilní symbol použijte pak symbol, uvedený v mailu, který ode mne obdržíte.

2. Po obdržení částky se s Vámi ihned spojím a dohodneme přesnou dobu, kdy se Vy budete soustředit na svou otázku. V onen okamžik Vám vyložím pouze jednu jedinou runu, jejíž význam pak pro Vás interpretuji. Interpretaci Vám zašlu opět na Vaši emailovou adresu.

3. Svůj problém mi nepopisujte, ani mi neklaďte příliš podrobnou otázku, čím méně budu vědět, tím lépe! Musíte zmínit pouze, ze které životní oblasti Váš dotaz je (např. láska, obchod, zaměstnání, realizace nějakého plánu, zdraví atd.) Výklad bude o to srozumitelnější.

4. Neklaďte mi, prosím, žádné doplňující otázky, věštba se jimi často mate a její původní odpověď se zamlžuje.

Runy Vám nekompromisně odpoví. To, co si z jejich odpovědi vezmete, či zda se s ní ztotožníte, je už jenom a pouze na Vás.

Facebook Sylva Lauerová
Instagram Sylva Lauerová