Roman Vojtek pokřtil v Brně mysteriózní román Sylvy Lauerové JUMARORO

Od natáčení filmu „Líbáš jako ďábel“ si Roman Vojtek odskočil do Brna na křest mysteriózního románu.

Román JUMARORO přivítali na knižním trhu už i Brňané. Nejnovější knihu z pera extravagantní spisovatelky Sylvy Lauerové přijel v úterý 27. září do Brna pokřtít oblíbený český herec Roman Vojtek. K němu se připojila moderátorka Českého rozhlasu Marcela Vandrová a amazonolog dr. Miroslav Šebela. Mezi dalšími hosty byl přítomen i ředitel brněnského Divadla šansonu hudebník Jiří Vondrák. Společně s nimi přivítaly román Jumaroro i řady nadšených obdivovatelů knih Sylvy Lauerové. Křest, spojený s autogramiádou a besedou, se odehrával v prostorách knihkupectví a kavárny Knihy Dobrovský na Joštově ulici v Brně.

Sylva Lauerová na literární scéně zazářila poprvé v roce 2007 svojí prvotinou, erotickým románem HRAČKA, který se vzápětí stal bestsellerem a díky němuž je Lauerová označována jako autorka novodobé sexuální bible pro ženy.

Kontroverznost své literární tvorby posunula až na hranu knihou OTROK, ve které odhaluje démona moci v dominantně-submisivním vztahu ženy a jejího mužského otroka.

Nejnovějším románem JUMARORO, jehož pražskými kmotry byli herci Jiří Bartoška a Miroslav Donutil, oslovuje Sylva Lauerová poprvé širokou čtenářskou veřejnost. „Sex nahrazuji zcela jiným druhem vzrušení, a podle prvních reakcí soudím, že se mi to podařilo,“ říká o mysteriózním thrilleru z prostřední Amazonského deštného pralesa jeho autorka.

JUMARORO naleznete na pultech českých knihkupectví.


  • Marcela Vandrová, Sylva Lauerová, Roman Vojtek a Dr. Miroslav Šebela
  • Marcela Vandrová, Sylva Lauerová, Roman Vojtek a Dr. Miroslav Šebela
  • Jiří Vondrák, Marcela Vandrová a Sylva Lauerová
  • Roman Vojtek pokřtil v Brně mysteriózní román Sylvy Lauerové JUMARORO
  • Roman Vojtek s Hračkou
  • Sylva Lauerová, Roman Vojtek a Dr. Miroslav Šebela
  • Ředitel Divadla šansonu Jiří Vondrák
  • Roman Vojtek pokřtil v Brně mysteriózní román Sylvy Lauerové JUMARORO
Facebook Sylva Lauerová
Instagram Sylva Lauerová