Relove Summit Prague 2013

O víkendu, ve dnech 8. a 9. června 2013, proběhne v prostorách pražského HUBu setkání lidí, jejichž životní příběhy inspirují ostatní.

Sylva Lauerová byla pozvána, aby se aktivní formou zúčastnila inspirativního setkání RELOVE SUMMIT PRAGUE 2013. Dva dny, plné životních příběhů, inspirace a sdílení budou probíhat v pražskému HUBu / Drtinova 10 /.

V přípravném, zcela osobním rozhovoru s tvůrcem tohoto ojedinělého projektu Petrem Václavkem padla - až zcela na závěr - neočekávaná otázka: Co je láska?! Sylva na ni reagovala opět "zcela po svém":)

https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=Yj2ow46SYyQ

Paradoxně ke své vlastní odpovědi připravila Sylva již několik týdnů před summitem zcela netradiční anketu o lásce a prostřednictvím sociálních sítí získala v průběhu několika málo dnů stovky odpovědí. Ty mají definovat LÁSKU naprosto odlišně, než jak jsme zvyklí ji vnímat. Jak voní láska? Jakou má teplotu a jakého je skupenství? Co byste řekli Lásce, kdybyste ji náhodně "potkali" na ulici? Co vás napadne jako první, když zaslechnete slovo "láska"? ... a mnoho dalšího, barevného a překvapivého - vše bude zveřejněno na Relove Summitu v neděli před 11 hodinou dopolední. Výsledky ankety budou také v následujících dnech zveřejněny na těchto spisovatelských stránkách.  

Více o akci, hostech a myšlence Relove Summitu najdete na stránkách www.relovesummit.cz

Nezapomeňte! Přijďte na pozoruhodné setkání s inspirativními osobnostmi České republiky, již tento víkend!

 

  • Relove Summit Prague 2013
Facebook Sylva Lauerová
Instagram Sylva Lauerová