Oficiální křest knihy OTROK, 24.11.2009, Praha

Křest knihy Otrok: spisovatelka Sylva Lauerová s kmotry knihy - Jiřím Kornem, Bárou Basikovou, Romanem Vojtkem a Zdeňkem Podhůrským (foto: Klára Smílková)

29. 11. 2009 | Za skvělé nálady proběhl v úterý dne 24. listopadu v Restaurantu Kolkovna-Celnice oficiální křest Otroka. Role hlavního kmotra se s nonšalancí sobě vlastní zhostil zpěvák Jiří Korn, který s sebou přinesl originální dárek. Skvěle mu sekundovali zpěvačka Bára Basiková a herci Roman Vojtek a Zdeněk Podhůrský. Čestným hostem byla také režisérka Irena Pavlásková.

Hosté si pochvalovali bohatý raut a vynikající víno "od Mirečka". A přesto, že prostory jsme měli oficiálně rezervovány pouze do 19 hod., velká část hostů i s několika kmotry setrvala téměř do půlnoci. Novináři byli zvědaví, vyptávali se, fotili a točili a byli také velmi milí.

Děkujeme firmě Osvětlovací technika Vít Pavlů, s.r.o. za krásnou zvukovou a světelnou atmosféru.

 

Co o křtu a knize samotné napsala média, si můžete přečíst v sekci Média.

Kompletní fotogalerie a video-sestřih ze křtu jsou k dispozici ve fotogalerii knihy Otrok.

  • Křest knihy Otrok: spisovatelka Sylva Lauerová s kmotrem knihy Jiřím Kornem (foto: Klára Smílková)
  • Křest knihy Otrok: spisovatelka Sylva Lauerová s kmotrem knihy Jiřím Kornem a Zdeňkem Podhůrským (foto: Klára Smílková)
  • Křest knihy Otrok: kmotr knihy Jiří Korn s originálním dárkem pro autorku (foto: Klára Smílková)
  • Křest knihy Otrok: spisovatelka Sylva Lauerová s kmotry knihy - Jiřím Kornem, Bárou Basikovou, Romanem Vojtkem a Zdeňkem Podhůrským (foto: Klára Smílková)
  • Křest knihy Otrok: spisovatelka Sylva Lauerová s kmotrem knihy Jiřím Kornem (foto: Klára Smílková)
Facebook Sylva Lauerová
Instagram Sylva Lauerová