Nacházíte se:

Konečně!

Sylva Lauerová opustila „rodný přístav“ nakladatelství van Aspen a na čas zamířila k populárnímu vydavatelství Mladá fronta, které jí nabídlo spolupráci na té nejvyšší úrovni a zařadilo ji mezi své prestižní autory pod kategorii titulů AAA.

A již v posledním týdnu měsíce října se na pultech knihkupectví objeví její nová kniha s názvem SEXY strategie, o které se už dnes v kuloárech hovoří jako o očekávaném bestselleru.

Sylva i tentokrát přichází s literárním stylem, který obohatí její doposud velmi rozmanitou tvorbu.

 

SEXY strategie vás zábavnou formou zavede i do těch do nejtajnějších zákoutí ženského světa. Představí novodobé namlouvací techniky a nabídne celou řádku rafinovaných triků, které vedou k srdci „toho pravého“ nebo pomohou pečovat o kvalitní dlouhodobý vztah.

S humorem se věnuje aktuálnímu tématu moderní singl ženy, je doplněna o řadu příběhů a k okořenění předvánoční četby předkládá Experimentální atlas mužů, ve kterém objevíte, zda náhodou nežijete se svalovcem tupým nebo spořičem drastickým.

Po přečtení SEXY strategie budete přesně vědět, co očekávat od ženy predátorky, zjistíte, jestli netrpíte nemocí Popelky či syndromem příliš krásných žen, a dozvíte se, co nikdy a za žádných okolností nedělat svému muži.

 

Stay tuned! Připravujeme pro Vás ochutnávky a včas upozorníme na křest a besedy s autorkou!

 

Chcete ji u sebe ve městě? Napište nám na adresu nakladatelstvi@vanaspen.com a jistě se uvidíme! :)

  • SEXY strategie Sylvy Lauerové
  • Sylva Lauerová mezi prestižními autory pod kategorií titulů AAA.
  • Konečně!
Facebook Sylva Lauerová
Instagram Sylva Lauerová