JUMARORO: dlouho očekávaný román Sylvy Lauerové na pultech knihkupectví

Sylva Lauerová: Jumaroro

27. 05. 2011 | Tisková zpráva nakladatelství van Aspen, s.r.o.

Od erotického bestselleru až k tajemství amazonské džungle: JUMARORO - dlouho očekávaný román Sylvy Lauerové na pultech knihkupectví

SYLVA LAUEROVÁ, známá provokatérka a kontroverzní osobnost české literární scény, má za sebou již 4 vydané tituly. Její knihy nejsou výjimečné pouze prodejností (erotický bestseller Hračka se po dvou úspěšných dotiscích v letech 2008 a 2009 dočkal v září 2010 druhého vydání), ale především tematikou - s každým dalším titulem Lauerová rozšiřuje autorský záběr a svým čtenářům nabízí nový žánr. Po erotickém románu, sbírce duchovně laděné poezie, thrilleru z prostředí světa dominance a submisivity a básnickém almanachu ženské milostné poezie, tentokrát míří ke "střednímu proudu" a přichází s románem JUMARORO.

JUMARORO- román oslovující širokou čtenářskou veřejnost se na pultech českých knihkupectví objevil právě v těchto dnech. Čtivý příběh s překvapivým vyústěním Lauerová umístila do prostředí tajemné amazonské džungle. Exotický román, který je stejně tak detektivkou jako cestopisem, nabízí čtenáři i prožitky mystického, přitom si stále zachovává pro Sylvu Lauerovou dnes již typický dynamický styl.

Kniha bude oficiálně představena 12. 6. v Praze, pokřtí ji atraktivní kmotři a vášniví cestovatelé Jiří Bartoška a Miroslav Donutil.
Mezi hosty křtu se objeví řada významných osobností českého showbusinessu.

Eva Pinkrová
Marketing & Media Manager
nakladatelství van Aspen, s.r.o.

SYLVA LAUEROVÁ: JUMARORO

Karolína se vydává na dobrodružnou cestu do Jižní Ameriky, aniž by tušila, co přesně ji čeká. Její přítel Lukáš se nevrátil z dovolené a pátrání po jeho stopách hlavní hrdinku zavede až do brazilského deštného pralesa. V exotickém prostředí povodí amazonské delty se odehrává téměř mystický příběh s překvapivým vyvrcholením. Román Jumaroro v sobě spojuje napětí, exotiku a tajemno.

S postupujícím dějem před čtenářem vyvstává spousta otázek, stupňuje se jeho představivost, zvědavost a očekávání, stejně jako pocit čehosi nepojmenovatelného, aby se mu ve finále zatajil dech, když na své otázky získá odpověď.

Jumaroroje kniha, na kterou čekají všichni příznivci Sylvy Lauerové, nejkontroverznější osobnosti české literární scény. Třetí próza (a v pořadí již pátý titul) české spisovatelky a básnířky je věnována "všem zvědavým".

Publishing: van Aspen, s.r.o., 2011, Copyright: Sylva Lauerová, 2011.
ISBN 978-80-904933-0-8
248 stran, vazba šitá; DPC: 269,- Kč.

SYLVA LAUEROVÁ

Česká spisovatelka a básnířka žijící částečně na Seychelských ostrovech, jedna z nejkontroverznějších osobností české literární scény. Na českém knižním trhu debutovala v roce 2007 erotickým románem Hračka, který se stal vzápětí prodejním bestsellerem, v letech 2008 a 2009 se dočkal dvou úspěšných dotisků a v roce 2010 druhého, rozšířeného vydání. O rok později vydala básnickou sbírku Michael2007, filozoficko-religiózní rébus s andělskou tématikou. V prosinci 2009 si vysloužila titul nejkontroverznější české spisovatelky svým druhým románem, provokativním thrillerem Otrok. Rok 2010 se nesl ve znamení návratu k nekomerčnímu proudu literatury - Lauerová se stala editorkou almanachu současné české ženské milostné poezie Královny slz a ostružin. V pořadí již pátý titul, mysteriózní příběh Jumaroro(červen 2011), je považován za první román, kterým Lauerová oslovuje nejširší veřejnost.

Facebook Sylva Lauerová
Instagram Sylva Lauerová