Hračka – sexy román znovu na trhu!

Na křest kontroverzního románu dorazil Roman Vojtek i s rodinou, Zdeněk Podhůrský se zpožděním a Ilona Csáková se omluvila kvůli chřipce svých ratolestí.

Rušno bylo na oslavě desetileté kariéry autorky bestsellerů Sylvy Lauerové. Třetí vydání její prvotiny – erotického románu Hračka, který v roce 2007 vyvolal v České republice značný rozruch – přišly pokřtít hvězdy šoubyznysu.

Prostory retro kavárny Platýz zaplnili v pondělí večer i další významné osobnosti české umělecké, módní a podnikatelské sféry, zástupci významných nakladatelství, novináři i autorčini osobní hosté.

Populární herec, kterého například na Instagramu sledují desítky tisíc fanoušků, Roman Vojtek dorazil s rodinou, kromě dcerky ho doprovázela jeho partnerka herečka Petra Vraspírová. Ta se spolu s ním poprvé ve své kariéře ujala role kmotry. Zdeněk Podhůrský dorazil s dvacetiminutovým zpožděním, zato s exotickou kyticí v rukou. Večer uvedl oblíbený moderátor Frekvence 1 Luboš Procházka a trojici kmotrů doplnila česká „carevna krásy“, jednička v oboru estetické neinvazivní chirurgie dr. Monika Kavková. Zpěvačka Ilona Csáková se omluvila a zůstala v Brně kvůli chřipce svých ratolestí.

Román Hračka, milovaná i nenáviděná kniha, od které se sama spisovatelka v minulosti distancovala, je knihkupci natolik žádaná, že nakladatelství připravilo její poslední (třetí) vydání. Hračku uvedli v roce 2007 na český trh sex symboly tehdejší doby: kromě Romana Vojtka, Ilony Csákové a Zdeňka Podhůrského i frontman kapely Kabát Pepa Vojtek a herec a moderátor Mirek Šimůnek. Do tří týdnů po vydání se tato kniha objevila v žebříčku bestsellerů a stále se těší pozornosti nekonformních čtenářů.

  • Roman Vojtek, Petra Vraspírová, Monika Kavková, Sylva Lauerová, Zdeněk Podhůrský
Facebook Sylva Lauerová
Instagram Sylva Lauerová